Może nawet nie wiesz, że podczas uprawiania seksu popełniasz wiele gaf i niedopuszczalnych błędów. Nie popełniaj nigdy więcej żadnego! Sprawdź na liście, czego trzeba się wystrzegać.

W drodze do seksualnej błogości, podam Ci listę rzeczy, których powinieneś unikać. Rzeczy te gwarantują zabicie popędu u kobiety.Jeżeli popełniasz więcej niż 10 z niżej wymienionych, musisz poważnie popracować nad swoją edukacją seksualną.

1. Idą prosto do intymnych miejsc
Musisz być bardziej wrażliwy, aż do momentu, gdy kobieta jest bardziej gotowa niż zirytowana faktem, iż zagłębiasz się po jej piersi i srom po kilku minutach pobieżnego całowania. Kiedy będziesz czuł się nieziemsko i będzie Ci dobrze, miej na uwadze to, że już możesz zostać niezaproszony przez nią ponownie do łóżka.

2. Niewiedzą jak wrażliwie się całować
Namiętnie lub wrażliwie, mocno lub delikatnie, dobre całowanie jest sztuką, która smakuje i wprowadza odpowiedni nastrój. Naucz się jak całować by robić to dobrze. Nie znaczy, że masz wtykać język w jej usta i kręcić dookoła jak byś czyścił nitką jej zęby.

3. Zbyt brutalnie dotykają ich stref erogennych
Mężczyźni lubią mocniejsze dotykanie niż kobiety, szczególnie tyczy to się ich penisów. Tak, więc jeżeli dotykach jej łechtaczki z taką siła, jaką Ty lubisz, gdy się masturbujesz, ona najprawdopodobniej będzie wrzeszczała z bólu - później wyrzuci Cię z łóżka. Zapamiętaj: łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis, na znacznie mniejszym obszarze. Potraktuj to z szacunkiem. To jedyny organ w ludzkim ciele, który nie ma żadnej innej funkcji poza dostarczaniem przyjemności.

4. Nie głaszczą i nie pieszczą
Drugim, największym czynnikiem w seksie dla kobiety jest jej skóra (pierwszym jest umysł). Możesz dotykać jakiejś części jej ciała pieszcząc, ale musisz się skupić na tym, co robisz. Musisz wkładać w swoje palce jakąś energię seksualną podczas pieszczot. Znaczy to, że masz nie myśleć o grze w baseball, kiedy robisz jej zmysłowy masaż.

5. Zatrzymują się na sutkach jak ssące mleko dziecko
Tak, wiemy, że dla Ciebie to jest fajne. Ona czuje się jakby niemowlę ssało jej piersi. Poliż i pocałuj dookoła całej jej piersi, wtedy językiem dobierz się dookoła sutków i otoczek. Jeżeli spodoba jej się to, co robisz, będziesz wiedział dzięki jej jękom.


6. Gryzą uszy, bo myślą, że jest to seksowne
Ona może się z Tobą nie zgadzać. W tym przypadku będzie ją to tylko irytowało.


7. Zostawiają malinkę na jej szyi, jak nastoletnią oznakę honoru
Jeżeli masz ponad 16 lat, jest to rzecz nie do przyjęcia. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego, na pewno masz mniej niż 16 lat.

8. Nie golą się przed stosunkiem
Nie wiem czy to jest seksowne, ale pocierając swoją szorstką brodą po jej ciele i twarzy nie sprawisz jej przyjemności, co najwyżej spowodujesz czerwoną wysypkę, przez którą może zapamiętać Cię na długo...

9. Nie myją się dokładnie
Jest to rzecz, która powoduje w kobiecie zupełny brak ochoty na stosunek. Mimo iż mężczyźni mają wyższy próg zapachu niż kobiety, jednak zachowaj czystość - szczególnie dokładnie w miejscach intymnych (na przykład pod napletkiem). To nie jest po prostu sprawa uprzejmości, to jest bilet z powrotem do sypialni.

10. Zapominają, że kobiety mają wrażliwe ciało czekające na pieszczoty
Prawie taki sam punkt, który omawialiśmy wcześniej, jednak warto zapamiętać: dotykanie jej nie powinno odbywać się tylko w sypialni, w czasie gry wstępnej. Prawdę mówiąc, jeżeli będziesz dotykał jej ciała w kochający sposób podczas dnia, ona będzie bardziej chętna by wpaść w Twoje ramiona wieczorem.

11. Próbują wetknąć swoje palce pod bieliznę nim kobieta jest gotowa
To jest oznaka niezręcznego, nastoletniego chłopaka, który chce się poczuć jak doskonały kochanek. Nie śpiesz się, pozwól rozwinąć się sytuacji naturalnie, zastosuj mały zmysłowy dotyk tkaniny pokrywający jej srom, zanim zaczniesz zagłębiać się pod jej bieliznę. Jest to bardziej erotyczne i zmysłowe.

12. Rzucają prezerwatywy na ziemię
Czy muszę mówić, dlaczego to nie jest najpopularniejszy ruch w trakcie lub po seksie? Złóż prezerwatywę schludnie w tkaninę lub chusteczkę, wrzuć do kosza, nie toalety, bo w tym drugim przypadku zapewne popływa tam przez pewien czas jako niekoniecznie zamierzony "przypominacz" Waszego zbliżenia.

13. Idą wprost do łechtaczki podczas seksu oralnego lub masturbacji
Tak jak powiedzieliśmy wyżej, większość kobiet znajdzie w tym coś irytującego - jeśli naciśniesz zbyt mocno, wściekle. Twoje pierwsze pieszczony powinny być na jej wargach, potem bliżej sromu, wtedy, gdy będzie pobudzona, możesz pracować bliżej jej łechtaczki. Nawet, jeżeli będzie pobudzona, miękkie dotknięcie wzdłuż warg jej łechtaczki może być bardziej zadowalające niż samo ciśnięcie na jej łechtaczkę.

14. Wychodzą zaraz po tym, kiedy ona osiąga punkt
Kobiety często są tak zagubione w swoich seksualnych uniesieniach, że zapominają Ci się odwdzięczyć. W rzeczywistości fakt, że leży cicho może znaczyć, że kocha to, co robisz; w takim razie powinieneś czuć, że naciskanie jej sromu ustami czy palcami woli bardziej niż dawanie Tobie przyjemności.

15. Rozbierają niezdarnie
Posłuchaj: nie musisz być w stanie zdejmować jej biustonosza jedną ręką za plecami jednocześnie ją całując. Wprawdzie, z mojego doświadczenia wiem, że lepiej nawet tego nie próbować. Ona prawdopodobnie zrobi to jednym ruchem ręki i zdejmie i tak przez głowę. Pozwól jej zdjąć te części garderoby, które Ci sprawiają problem, pozwól sobie pomóc jej ręką, rób to powoli i delikatnie. Będzie to lepsze niż zdarcie z niej ubrania, jak papieru z urodzinowego prezentu.

16. Rozbierają się nieelegancko - zdejmują skarpety po bieliźnie
Nie ma nic bardziej komicznego (lub żałosnego) dla kobiety niż mężczyzna w skarpetach i majtkach. Oprócz nagiego mężczyzny ze skarpetami... Jeżeli nie rozumiesz dlaczego, po prostu przyjmij, że tak jest.

17. Oczekują, by kobiety depilowały się dla nich
Może lubisz, gdy jej skóra wokół sromu jest gładka jak skóra dziecka, ale prawdopodobnie ona będzie widziała to jako ciernista droga do swędzącego papieru ściernego między nogami. Zasugeruj jej dyskretnie, bądź po prostu zapytaj delikatnie, że miło by, było gdyby się depilowała w miejscach intymntych. Jeżeli powie "nie", zaakceptuj to łaskawie.

18. Wkładają palce do jej pochwy nim jest gotowa i skłonna
Generalnie, kobiety tak samo lubią być penetrowane, jak mężczyźni lubią penetrować, biorąc pod uwagę jak bardzo mężczyźni lubią wtykać rzeczy tam, gdzie lubią. Jednakże one lubią, gdy robisz to we właściwym czasie - na przykład, gdy czują się wystarczająco pobudzone, by się cieszyć tym. Jeżeli łechtaczka będzie dawała znaki, będzie możliwość, że spodoba jej się palec, albo dwa w środku. W takim razie bądź delikatny i znajdź jednym palcem jej punkt G. Upewnij się, że jej się to podoba, zanim włożysz kolejny. Dwa palce na jej punkcie G będzie tym, czego prawdopodobnie chce. Bądź pewny, że dotykanie tam jest czymś, co sprawia jej przyjemność. Jeżeli nie wiesz, co to jest punkt G, spróbuj poszukać na Google nim pójdziesz z kobietą do łóżka.

19. Wchodzenie bez pytania czy tego chce
Zapamiętaj, że to ona decyduje jak daleko możesz zajść i jeżeli nie chce się zabawić, nie naciskaj. Ta zgoda ma zastosowanie do każdej sytuacji, gdy Twój penetrujący penis naciska dalej naprzód bez jej zgody słownej albo werbalnej. Pamiętaj jednak, nie musisz zawsze pytać prosto z mostu "Mogę w ciebie wejść?" Możesz zrobić to w inny sposób.  Jeżeli zapytasz patrząc głęboko w jej oczy, może to być całkiem romantyczne i seksowne. Nie potrzeba mówić, że najlepiej byś zapytał w pozycji "top" (klasyczna pozycja mężczyzna na kobiecie lub odwrotnie leżąc), która przy okazji, dla większości osób jest najpopularniejszą pozycją w seksie.

20. Stukają dookoła pochwy penisem, nie mogąc znaleźć miejsca, w które mają wejść
To jest najgorsze uczucie dla kobiety w momencie stosunku. Jeżeli z jakiś powodów nie możesz w nią wejść, nie próbuj udawać, że wszystko jest w porządku i nie próbuj ciągle znaleźć wejścia. Po prostu zapytaj jej, czy może Ci pomóc przy pomocy dłoni. W ten sposób oszczędzisz zakłopotania, nie wspominając o czasie.

21. "Pchają" bez względu na przyjemności dla niej
Kiedy osiągniesz szczyt uniesienia i Twój penis jest w niej, próbuj pokazać swoje uniesienie by było jej milej. Ona może zechcieć mocniejszego i szybszego penetrowania, ale najlepiej jest zacząć wolno i płynnie. Kiedy będziesz się kochał, ona bardziej doceni Twoje wysiłki jeżeli jesteś męski i silny - cóż mówić, jeżeli wiesz co robisz, pomyśl przede wszystkim i pracuj ciężko, mocno pchając, jeżeli oczywiście to lubi.

22. Oczekują, by kochać się analnie
Tak, wszyscy mężczyźni cieszą się seksem analnym. Jednakże, ona może być bardziej zakłopotana, może czuć jakiejś obiekcje przed tym i może nie lubić tego typu pozycji. Jeżeli naprawdę chcesz to zrobić i wyjaśnisz dlaczego to tak bardzo lubisz i dlaczego Ci na tym zależy  (na przykład "To jest niezwykle ekscytujące widzieć Twoją pupę gdy się kochamy" lepiej zabrzmi niż "Szaleje gdy pcham Cię od tyłu") prawdopodobnie zgodzi się na to od czasu do czasu, szczególnie jeżeli są Twoje urodziny czy coś.

23. Pchają za mocno
Jeżeli jesteś hojnie obdarzony lub partnerka ma krótką pochwę i pchasz za mocno, może to się skończyć zerwaniem jej szyjki macicy. Może to spowodować jej wrzask i jedynie smutek, a nie seksualną przyjemność.

24. Wychodzą zanim ona osiągnie uniesienie lub przyjemność z seksu
Nie ma wielu mężczyzn, którzy mogą wytrzymać wystarczająco długo by w pełni zaspokoić kobietę, która ucieszy się stymulowaniem pochwy i punktu G. Jeżeli nie możesz się nauczyć tego, jak dochodzić wolniej, to na końcu, gdy dojdziesz, rób to dalej przez kilka minut, ona w ten sposób zyska więcej przyjemności. Prawdę mówiąc to nie jest trudne nauczyć się wolniej dochodzić. Najlepiej poszukaj na Google "przedwczesna ejakulacja". Spójrz również na poradę numer 28.

25. Nie dochodzą lub tracą erekcję po założeniu prezerwatywy
Jeżeli jesteś jednym z tych rzadkich przypadków, którzy mają kłopoty podczas stosunku, poważnie sugerujemy spotkanie z seksuologiem. Pomoże Ci się zająć tym problemem, nauczy jak dochodzić szybciej, porady jak wywołać zdrętwienie w jej waginie i wiedze jak pomalować sufit w sypialni by pomogło Ci to w stosunkach psychologicznie. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy tracą erekcję po założeniu prezerwatywy, wynika z tego, że możesz być uczulony na materiał z którego jest stworzona prezerwatywa lub naciska ona za mocno na żołądź, najlepiej poszukaj na Google rozwiązania wpisując zapytanie "tracenie erekcji po założeniu prezerwatywy".

Typy kobiecych orgazmów

Orgazm jako moment najsilniejszego podniecenia seksualnego i towarzyszącego tak samo silnego uczucia rozkoszy może być przeżywany przez kobietę bardzo różnie.

Orgazm łechtaczkowy, najpopularniejszy, najczęstszy i najłatwiejszy do osiągnięcia przeżywany na wskutek stymulacji łechtaczki w czasie stosunku masturbacji bądź pobudzanie przez partnera. Niektóre kobiety są w stanie przeżyć orgazm tylko przez stymulację zewnętrznej części łechtaczki.

Orgazm pochwowy, po raz pierwszy opisany przez Zygmunta Freuda w 1905 roku. Orgazm łechtaczkowy i pochwowy następuje po tych samych etapach pobudzenia nie zaś jak przypuszczał Freud, że pochwowy jest wynikiem łechtaczkowego (uznanego notabene jako niedojrzały). Rozróżnianie orgazmów łechtaczkowych i pochwowych jest nadal dyskusyjne i często krytykowane (np. przez feministki).

Orgazm punktu G, osiągany się poprzez stymulowanie punktu G którego znaczna część kobiet w ogóle go nie posiada. W związku z tym a także dlatego że niektóre kobiety posiadające punkt G odczuwają jego symulacje jako nieprzyjemną jest zdecydowanie trudniejszy do osiągnięcia niż wcześniejsze dwa ale równocześnie dostarcza intensywniejszych przeżyć.

Orgazm cewki moczowej, nazwany także analogicznie do orgazmu punku G orgazmem punktu U. Osiągany jest przez umiejętną stymulację niewielkiego, bardzo wrażliwego obszaru wokół ujścia cewki moczowej palcami, penisem lub językiem (cunnilingus) zaraz po uzyskaniu orgazmu łechtaczkowego. Niektórym kobietom sprawia ogromnie dużą przyjemność.

Orgazm sutkowy, stosunkowo łatwy do osiągnięcia, gdyż polega na umiejętnym pieszczeniu sutków predysponowanej do takiego orgazmu kobiety (wrażliwe sutki). Zdecydowanie popularniejszy w dawnych czasach, kiedy kobiety obawiały się ciąży przy braku skutecznej antykoncepcji i hołdowano rozbudowanym technikom pettingu. Orgazmowi sutkowemu towarzyszą skurcze pochwy i macicy.

Orgazm strefowy, zdecydowanie rzadszy rodzaj szczytowania. Tego typu uniesienie dotyczy różnych stref erogennych ciała w zależności od indywidualnych predyspozycji partnerki. Niektóre kobiety mogą doświadczyć takiego typu orgazmu podczas np. tylko pieszczot karku, szyi, małżowiny usznej, palca, uda, czy pachwiny.

Orgazm jednoogniskowy, typ orgazmu do którego dochodzi, gdy podczas stosunku, pobudzany jest jedynie jedno ognisko zmysłowe. Występuje on u około 40% wszystkich kobiet przeżywających orgazm.

Orgazm wieloogniskowy, w odróżnianiu do orgazmu jednoogniskowego, osiągają je kobiety podczas stymulacji co najmniej dwóch lub więcej ognisk zmysłowych (stref erogennych) np. sutków, łechtaczki i pochwę. Natężenie i intensywność takiego orgazmu jest o wiele większe niż przy pojedynczym orgazmie. Występuje on u około 60% wszystkich kobiet zdolnych do orgazmu.

Orgazm totalny, osiągany jest w trakcie pobudzania wszystkich stref erogennych na całym ciele a nie tylko okolic genitalnych, jak w przypadku innych typów orgazmu. Reakcje na taki orgazm dotyczą całego ciała i psychiki. Odbierany subiektywnie zaczyna się głęboko w ciele kobiety i w miarę zwiększania się jego intensywności ogarnia całe ciało, aż po czubki palców.

Orgazm częściowy, spowodowany tym, że mężczyzna o niskim poziomie ars amandi przedwcześnie kończy pobudzać kobietę (np. w wyniku wytrysku przedwczesnego) lub ogranicza tylko do stymulacji okolic genitalnych i miednicy. Dochodzi w ten sposób tylko do reakcji narządów płciowych. Według filozofii tao istnieje dziewięć poziomów orgazmu, a przeciętni kochankowie nie taoistyczni pobudzają kobietę tylko do 4 poziomu, tak wiec w myśl tego wszystkie inne niż taoistyczny orgazmy są częściowe.

Orgazm wielokrotny, czyli zwielokrotniony – następowanie po sobie w krótkich odstępach czasu kolejnych przy nie przerywaniu pobudzania – zwykle bezpośredniej stymulacja łechtaczki, a zatem przy masturbacji lub seksu oralnego. Wszystkie kobiety osiągające orgazm są w stanie przeżyć więcej niż jeden orgazm w krótkim czasie (nawet dziesięciokrotny) w odróżnieniu od mężczyzn, przy czym taki typ orgazmu doświadcza najwyżej 1/3 z nich.

Orgazm dysocjacyjny, polega na odczuwaniu orgazmu ograniczającego się jedynie do jednego typu reakcji – somatycznych lub psychicznych, brak jest natomiast ich obu w tym samym czasie, tak jak ma to miejsce w wypadku wszystkich pozostałych ww. typów orgazmu.

Orgazm mini, inaczej krótkotrwały, charakteryzuje się bardzo krótkim czasie trwania. Może to być stałą i jedyną formą orgazmu albo też seria orgazmów tego typu.

Orgazm długotrwały, odymienie od orgazmu krótkotrwałego kobieta przeżywa go od 15 min do nawet 30 min. Przy czym przezywany jest zarówno somatycznie jak i psychicznie. Możliwy do osiągnięcia w wyniku specjalnych treningów i ćwiczeń, np. dobrze znanych w taoiźmie.

Orgazm moczowy, polega na oddawaniu przez kobietę moczu w trakcie przeżywania orgazmu. Może on występować w warunkach fizjologicznych (np. w wyniku pobudzania przestrzeni Grafenberga) lub chorobowych układu moczowego.

Orgazm udawany, czyli de facto brak orgazmu a jedynie gra aktorska kobiety,(przez przyspieszony oddech, grymasy twarzy, napięcie i skurcze nóg i rąk, kurczenie się mięśni brzucha i pośladków, westchnienia, okrzyki, łzy oraz częściowo pulsowanie pochwy) która z różnych przyczyn chce zapewnić swojego seksualnego partnera o tym że przeżyła orgazm.Ponad połowa kobiet przyznaje się do stosowania tej sztuczki a 92 % zrobiła to przynajmniej raz w życiu.

Oprócz scharakteryzowanych powyżej typowo kobiecych form orgazmów wyróżnić można jeszcze orgazmy możliwe do przeżycia przez kobietę i mężczyzn (analny, nocny) lub obojgu partnerów (jednoczesny).

Zakładki:
Ciekawe portale
Medycyna
Ziololecznictwo
Nasze e-Książki
środa, 29 lipca 2009
Dlaczego warto lubić swoje ciało?

1. Ciało i to gdzie żyjesz odzwierciedla Twoje nastawienie do niego i świata. Często zapominamy o ciele, nie dbamy o jego wyższe uduchowienie i rozwój. Jednocześnie dążymy do czegoś, co jest gdzieś bardzo daleko, nie teraz. Wszędzie jest lepiej, ale nie tutaj, a na pewno nie w ciele. Podejście i nastawienie do niego wiąże się nierozerwalnie z warunkami, w jakich żyjesz. Jeżeli zbytnio nie przepadasz za materią, nie akceptujesz ciała i najchętniej byś się stąd wyrwał, to nie zdziwię się, jeśli Twoje warunki są nieciekawe. Jeżeli jesteś wplątany w sytuację bez wyjścia, masz pełno problemów i nie możesz tego zmienić, spróbuj przyjrzeć się swojemu nastawieniu do ciała. Być może właśnie tutaj tkwi ta najważniejsza dla uzdrowienia przyczyna. Zmieniając się, możesz mieć duży wpływ na otaczający świat. Dlatego warto przynajmniej polubić fizyczność, żeby móc dążyć do korzystniejszych zmian. Nikt nie będzie w stanie otworzyć się na bogactwo, czystość, niewinność, powodzenie materialne oraz w społeczeństwie, jeśli będzie miał ukryte emocje i zahamowania dotyczące tej sfery. W momencie, kiedy dostrzegasz, że ciało jest jednak fajne, a życie w nim jeszcze fajniejsze – Twój świat zaczyna się zmieniać. Pozwalasz sobie na więcej niż dotychczas.

 2. Jeśli nie lubisz i nie akceptujesz ciała – nigdy nie pozwolisz sobie na bliskość. To ciało jest miłością. W momencie zahamowań i zablokowania na płynące ciepło i energię nigdy nie doświadczysz bliskości drugiego człowieka. Tylko będąc blisko z sobą samym i z własnym ciałem, można budować pełną zaufania i czułości relację. Każdego dnia coraz bardziej lubię i akceptuję swoje ciało. Jestem wolna/y od lęku przed własnym ciałem, z miłością i radością poznaję je i jego potrzeby. Kiedy nie akceptujesz budujesz tylko nowe mury, przez które nikt na siłę nie będzie w stanie się przebić. Jeżeli już takie powstały, tylko Ty możesz je rozbić. Uwolnisz wtedy energię, która kazała Ci być tak zalęknionym. Każdy zasługuje na bliskość. Bliskość pozwala poznawać ciało, ale można je poznawać tylko wtedy, kiedy jest się przynajmniej na nie otwartym. Bliskość nigdy nie przyjdzie, jeśli obecny będzie strach, nieakceptacja. To wielka odwaga, coraz bardziej uwrażliwiać się i otwierać. Nie można jednak zapominać, że to właśnie ta fizyczna powłoczka jest tak istotna w duchowym poznaniu. Bliskość sprawia, że otwieramy się na wyższe poznanie w sobie i możemy mieć szansę bycia z drugim człowiekiem.

3. Ciało zasługuje na wszystko, co najlepsze. Wszystko wraca do ciała fizycznego. Każdy element oczyszczania się w nim ujawnia. Dzieje się tak, dlatego, abyśmy mogli zyskiwać coraz większą samoświadomość i równowagę. Ciało nigdy nie kłamie, w nim wszystko widać. Zasługuje ono na wszystko, co najlepsze. Na lekkość, przyjemność, bogactwo, czułość itp. We wszystkich sferach życia odzwierciedla się nastawienie do ciała. Jeżeli więc chcesz coś zmieniać, przyjrzyj się właśnie jemu. Jak sobie wyobrażasz je w pewnych sytuacjach? Pragniesz być bogatym, mieć mieszkanie, samochód, ale czy widzisz siebie w tych marzeniach? Jak się z tym wszystkim czujesz, jak się ma Twoje ciało? Jeżeli w tej chwili jesteś biedny, nieszczęśliwy, pozbawiony rozwiązań, nosisz ogromny ciężar. Pomyśl, może właśnie tak myślisz o swoim ciele, że na to właśnie zasługuje. Tworząc nowe plany, marzenia, nigdy nie zapominaj o ciele, sprawdzaj własne nastawienie do niego i czy masz świadomość tak wielkiej jego godności.

4. Ciało daje Ci możliwości doświadczania. Nawet, jeśli nie doceniasz go w tym momencie, pomyśl już zaraz ile ono dla Ciebie robi. Być może cierpisz i nie potrafisz dostrzegać żadnych pozytywów. Zbierając je, utworzysz małą bazę pozytywnych doświadczeń, które pozwolą Ci na więcej. Skupianie się na pozytywach, pomoże Ci docenić i zaakceptować – tak właśnie może być i to częściej! A skupianie się na tym, co pozytywne wyzwala nową energię, potrzebną do przemian. Nie mówię tu o odwracaniu się od cierpienia i tego, co w danym momencie odczuwasz w ciele. To poboczna praca, pozwalająca na osiągnięcie ciekawych efektów. Droga małych kroków, zauważanie codziennie czegoś ciekawego i docenienie możliwości, jakie daje pobyt w materii. To możliwość poznawania i doświadczania przyjemnych rzeczy. Wiele spraw niemożliwych do odkręcenia być może zacznie się odkręcać.

5. Możliwość pomocy. Wyrażając się w ciele, możesz pomagać. Pomoc, otwarcie na innych – to pomoc dla samego siebie. To, co dajesz innym, dajesz także sobie. Im bardziej kochasz, lubisz i akceptujesz siebie tym więcej jesteś gotów dawać i także otrzymywać od świata. Jest to w zasadzie bardzo proste, ale nie dla wszystkich tak łatwe do osiągnięcia. Często jest to bardzo długi proces, ale zapewniam, że warto wyruszyć w taką podróż. To wiąże się z otwartością na doświadczanie wszelkiego rodzaju cudów w życiu. Z czasem zwyczajna czynność może stać się wyjątkową i niecodzienną. Do tego jednak potrzebna jest akceptacja ciała, siebie tutaj, aby móc doświadczać tego wszystkiego, dawać innym.

6. Wolność od zbędnej samokontroli. Gdy siebie nie akceptujesz, nie pozwalasz sobie na jedność ze światem – ciągle kontrolujesz. Ciało jest spięte, analizujesz i nie jesteś swobodny. To zupełna strata energii, którą można wykorzystać w innych celach. Kontrola to spłycenie oddechu, zablokowanie, brak naturalności. W tej sposób nie da się funkcjonować, nie można doświadczać w pełni życia. W momencie akceptacji ciała, pojawia się wolność, swobodne doświadczanie bez względu na wszystko. To wolność od strachu i od oceny. Jest bardzo wiele pozytywów, których się doświadcza w momencie akceptacji ciała.

Jak palenie wpływa na seks


Co takiego jest w zakochaniu, że zachęca rozsądne poza tym osoby do rozpoczęcia palenia? Chodzi o nerwy, nieprawdaż? Nie wiesz, co zrobić z rękami, a papieros daje ci jakieś zajęcie. A dzielenie się papierosami wydaje się romantyczne. To takie seksowne, zmysłowe i paryskie. Jak kawiarniane zdjęcia Roberta Doisneau. Uzależniające.

Jednak zwykle w pewnym momencie urok nowości związku przemija, budzisz się mając w ustach smak starego peta i zdajesz sobie sprawę, że musisz koniecznie umyć zęby... i zapalić kolejnego papierosa. Uzależnienie nigdy nie jest sexy. Jest kosztowne i szkodzi twojemu zdrowiu. Nie chcę mówić jak twoja mamusia, ale jeśli chcesz żyć długo i szczęśliwie ze swoją narzeczoną, to musisz szybko przestać palić.

Dobra wiadomość jest taka, że o ile nałóg nie rozwinął się podczas najdłuższego narzeczeństwa w historii, nie sądzę, by palenie miało dość czasu na zrujnowanie twoich małżeńskich perspektyw. Ponieważ problem powstał niedawno, a twoja ejakulacja jest także osłabiona, powinieneś się uspokoić i zwrócić o poradę do urologa. Podejrzewam jednak, że mylisz przedwczesny wytrysk (za szybkie dochodzenie do orgazmu) z badaniami, które wiążą palenie z zaburzeniami erekcji.

British Medical Association ocenia, że palenie zwiększa ryzyko zaburzeń erekcji u 30-40-letnich mężczyzn mniej więcej o 50 procent, sugerują także, że w Wielkiej Brytanii jest około 120 tys. mężczyzn z tej grupy wiekowej, których impotencja wynika wyłącznie z palenia. Jednak przyczyną przedwczesnego wytrysku jest zwykle raczej lęk, a ponieważ ślub jest na szóstym miejscu na liście najbardziej stresujących wydarzeń życiowych, ten problem powinien ustąpić, gdy już przestaniecie myśleć o usadzeniu gości i przygotowaniu dla nich wegetariańskich opcji.

Technika Stop-Start
Przedwczesny wytrysk to częsty problem – dotyczy 30 do 40 procent brytyjskich mężczyzn i chociaż lekarze czasami przepisują im środki przeciwdepresyjne, które mają opóźnić ejakulację, istnieje wiele sposobów, w jakie można pomóc samemu sobie (tu znajdziesz opis techniki Stop-Start, która pomaga mężczyznom opóźniać wytrysk).

Najlepszym sposobem, by sobie pomóc jest rzucenie palenia – zerwanie psychologicznej więzi pomiędzy papierosami a zbyt szybkim dochodzeniem. Jeśli ty i twoja narzeczona czujecie, że nie uda wam się rzucić nałogu przed ślubem, to nawet nie próbujcie. Ustalcie datę w momencie, gdy wasze życie będzie bardziej uregulowane i przestańcie palić razem. W razie potrzeby zastosujcie takie środki pomocnicze jak hipnoterapia, akupunktura, plastry nikotynowe. Zaoszczędźcie pieniądze, które wydalibyście na fajki i gdy wasze małżeństwo straci urok nowości, urządźcie sobie miesiąc miodowy.

Dr Thomas Stuttaford:
Ile masz lat? Od jak dawna znasz narzeczoną? Oba czynniki mają duże znaczenie. Ludzie zwykle mają rację szukając fizycznych przyczyn zaburzeń erekcji czy przedwczesnego wytrysku, jednak nie należy lekceważyć możliwych czynników psychologicznych.

Zwykle na początku związku jest więcej stosunków seksualnych, a gra wstępna jest bogatsza i trwa dłużej.

Jeśli mężczyzna jest bardziej dojrzały i potrafi kontrolować swój orgazm, może na początku romansu starać się nie dojść za szybko. Gdy poziom żądzy zmaleje, seks może się stać mniej ważny niż przyjaźń. Kolejny etap miłości wiąże się z akceptacją i zrozumieniem.

Poruszyłeś ważny temat wpływu palenia na sprawność seksualną i zdolność do reprodukcji. Moja opinia o paleniu nie jest natury moralnej, jednak jestem zdziwiony, że przeciwnicy palenia nie wykorzystują w większym stopniu ujemnych stron palenia w przypadku tych, którzy chcą znaleźć potencjalnego partnera i mieć zdrowe dzieci

Impotencja i kłopoty z erekcją
Palenie zarówno na krótką, jak i na dłuższą metę sprzyja impotencji i obniża sztywność członka. W przypadku mężczyzn, których erekcja już zaczyna słabnąć, palenie może przyspieszyć ten proces. W dalszej perspektywie może to spowodować miażdżycę tętnic doprowadzających krew do członka. Ich zwężenie może być przyczyną niepełnej erekcji lub impotencji.

Na krótką metę palenie może spowodować przejściowy skurcz tętnic penisa tak szybko, że wpływ ostatniego papierosa wypalonego przez podnieconego kochanka staje się oczywisty niemal natychmiast.

U palaczy częściej występuje również przedwczesny wytrysk i zmniejszone wytwarzanie nasienia. Przeciętny niepalący w wieku 30 do 50 lat wytwarza około 3,5 mililitra spermy, mniej więcej trzy piąte dużej łyżeczki do herbaty.

Palacze z tej samej grupy wiekowej wytwarzają średnio tylko 1,9 ml nasienia – znacznie mniej niż połowę dużej łyżeczki do herbaty. Tyle nasienia wytwarza przeciętny 60-70 –latek, a płodność zmniejsza się odpowiednio.

Nie chodzi tylko o objętość nasienia, ale także o liczbę, aktywność, żywotność oraz poczucie kierunku pływających plemników. Zwiększa się również w oczywisty sposób odsetek zdeformowanych plemników oraz liczba plemników, w przypadku których badanie molekularne wykazuje nadmierną fragmentację DNA, nawet gdy wydają się poza tym normalne.

Jeśli fragmentację DNA stwierdzi się w 15 procentach plemników w próbce, nasienie jest określane jako doskonałe; 15 do 30 procent fragmentacji to dobry wynik.

U palaczy często fragmentacja dotyczy ponad 30 procent plemników – takie nasienie, nawet z plemnikami normalnymi pod innym względem, określa się jako słabej jakości.

Wszystko czego nie wiesz o procesie zakochania

Proces zakochiwania się w innej osobie zdaje się przebiegać inaczej, niż większość ludzi sobie wyobraża. Pod płaszczykiem uczuć, naszym mózgiem kieruje chemia.

Według Gerharda Crombacha miłość to C8-H11-N czyli PEA (fenyloetyloamina). Związek ten, zwany popularnie narkotykiem miłości produkowany jest w hipotalamusie (część międzymózgowia).
Proces zakochania
zachodzi generalnie w 3 etapach…

Gdy spotykacie się pierwszy raz…

  1. Oczy zbierają informacje o wzroście, figurze, kolorze włosów i oczu, odzieży i szczegółach twarzy. Następnie z prędkością 432 km/h sygnały docierają do mózgu. Jednocześnie ucho wyławia barwę glosu i śmiechu a nos rejestruje bezwonne feromony.
  2. Sortowanie danych i porównywanie z przechowywanymi wzorcami doznań pozytywnych i negatywnych. Jeżeli wykryty został sygnał negatywny - proces ulega zamrożeniu, jeżeli pozytywny - mózg przechodzi do fazy 3.
  3. Podczas wykrycia sygnałów pozytywnych hipotalamus zaczyna produkować fenyloetyloaminę. Początek tego procesu występuje zwykle ok. 4 sekundy. W tym czasie uderzenia serca zwiększyły się ok. 50%, automatycznie oddech staje się szybszy, dodatkowo u kobiet oczy zaczynają błyszczeć.
  • Fenyloetyloamina występuje w czekoladzie, serach oraz w wodzie różanej. Czy to przypadek ze na reklamach producentów czekoladek (np. Wedel) najczęściej są zakochani ludzie?. Substancja ta może wywołać: szybsze bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, działa pobudzająco, energizująco i uzależniająco… czyli wszystkie znane nam objawy zakochania.
  • Za euforię która towarzyszy zakochaniu się odpowiedzialna są dopamina i norephetamina. Dzięki nim ogarnia nas niesamowite poczucie szczęścia, sprawiają że zwiększa się nasza tolerancja na głód, ból czy zimno. Wiara we własne możliwości staje się niebezpiecznie wysoka a trzeźwa ocena sytuacji zanika (mówi się czasami: klapki na oczy), mniej więcej tak jak po zażyciu amfetaminy czy MDMA. Główne działanie kokainy polega na stymulowaniu wydzielania dopaminy w mózgu. Analogicznie - zmniejszenie ilości wydzielanej dopaminy w mózgu objawia się: cierpieniem, depresją, utratą energii i znamionami głodu narkotykowego (niespełniona miłość, związek który się rozpadł).
  • Feromony czyli substancje semiochemiczne bezwiednie wydzielane przez kobiety i mężczyzn. Biorą one udział w procesie zakochania i przekazują informacje (posługuje się nimi większość żywych organizmów). Dowiedziono że u mężczyzn znajdują się one w oddechu i pocie, decydując o ich atrakcyjności. Jako ciekawostkę warto dodać, że rodzajem miejskiej legendy (urban legend) jest teoria, że niektóre sieci hipermarketów spryskują feromonami produkty o najniższej sprzedawalności, po to aby zachęcić do ich zakupu. Istnienie feromonów nie zostało potwierdzone w 100% gdyż ich stężenie jest bardzo małe. Niektórzy producenci perfum i afrodyzjaków, zapewniają o tym, że ich produkty zawierają stężone ludzkie feromony. Produkty takie dostępne są na przykład na aukcjach Allegro.pl, jednak ich skuteczność nie została nigdy potwierdzona (no chyba że brać pod uwagę komentarze zadowolonych allegrowiczów, zapewniających o nadludzkich wyczynach i miłosnych igraszkach po ich zastosowaniu…)
  • Testosteron odpowiada u obydwu płci za pożądanie seksualne.

A gdy emocje opadną…

  • Organizm wytwarza wtedy endorfinę, która w działaniu przypomina morfinę. Warto zaznaczy, że substancja ta wytwarzana jest tylko w obecności partnera i dają poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji życiowej. Dodatkowo u kobiet wytwarza się oksytocyna, która wydziela się również w trakcie orgazmu i przy porodzie. U mężczyzn natomiast jest to wazopresyna (bliskość i przywiązanie). Endorfina odgrywa najważniejszą rolę w czasie gdy poziom PEA w organizmie spadł do bardzo niskiego poziomu (jego wytracanie trwa średnio około 2 lat). Dlatego wiele (nawet dobrze rokujących) związków upada po tym czasie a w wielu przypadkach na widok partnera serce już nie wyrywa nam się z klatki piersiowej i nie czujemy tego samego podniecenia co w okresie zakochania…

Opisane powyżej zmiany, które zachodzą w naszym organizmie noszą znamiona neurotyczne. José Ortega y Gasset w swoich Szkicach o miłości (przekład K. Kamyszew, Warszawa, 1989) uważał zakochanie za “przejściowy imbecylizm i psychiczną anginę“. Co więcej, uderzająco podobne są objawy zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (między innymi nałogowi hazardziści, pracoholicy, notoryczni złodzieje i nieuleczalni mitomani, czyli osoby z utratą równowagi psychicznej) z zachowaniem osób świeżo zakochanych!

Jak zrobić minetkę? CD
CU ZAMEN DO KUPY

Moim zdaniem najważniejsza jest różnorodność pieszczot. Kiedyś jakiś zawodnik nadesłał artykuł stanowiący mapę z wykreśloną trasą całowania i lizania (najpierw tu, potem tam, następnie siam...) Lepiej działać z zaskoczenia; raz agresywnie, niczym wygłodniały wilk; a czasem na kompletnego leniucha. Do zabawy możesz zatrudnić nawet swój nos, czy podbródek. Zaczynaj powoli, niech Twoja kochanka sama ustali tempo. Szorstkość i nieporadność to największe „psuje”. W miarę narastającego podniecenia skupiaj coraz większą uwagę na łechtaczce. Kiedy już trzy oddechy dzielą ją od orgazmu, to odsuwając od niej język i usta mordujesz ją niemiłosiernie. Jeżeli zależy Tobie na takich słodkich torturach, to w porządku, chciałem tylko, żebyś wiedział, co czynisz. Lecz zawsze należy być w miarę delikatnym wobec jej guziczka. Kąsanie i gryzienie jest cudowne w wielu miejscach, jednak tam znajduje się centrum czułości.

Jeżeli zaś chodzi o przedłużanie męczarni... To według mnie świetna zabawa. Doprowadź swą nałożnicę na skraj orgazmu i zaniechaj pieszczot! Nie jest to łatwe, jeżeli nie znasz dobrze jej reakcji. Niech Ci więc pomoże. Poproś ją, żeby chwyciła cię za głowę i powstrzymała na chwilę przed szczytem. Odsapnij trochę. Liźnij łechtaczkę lekko, podmuchaj na nią troszkę. Twoja pani wić się będzie i miotać niczym konająca. Popalcuj ją dogłębnie, wczuj się w jej słodkie umieranie, i w końcu zmiłuj się nad nią. Dokończ ją!

OOOOOOOOOOOOOOCHHHHHHHHH!!!!!! (czyli MAM ORGAZM!!!)

Dobra, zaraz cię udusi, tak mocno przycisnęła się do Twojej twarzy; wrzeszczy i rzuca się na łóżku jak opętana; czujesz jak pochwa kurczy się rytmicznie – jak długo jeszcze masz ją pieścić??? Odpowiedź jest prosta – aż poprosi Cię, byś przestał. Niektóre chcą lądować już po pięciu sekundach od startu, a inne fruwać będą z jednej orgazmicznej chmury na drugą. Wynurz głowę i nabierz powietrza, lecz pamiętaj, jej krzywa podniecenia nie opada tak gwałtownie, jak Twoja. Rozegraj to ostrożnie.

Ile razy należy dać jej orgazm? Niektóre dziewczyny są w pełni usatysfakcjonowane jednym. Wiele z nich pragnie powtórki, ale po chociaż pięciominutowej przerwie. Wiele dam jest na tyle przewrażliwionych bezpośrednio po orgazmie, że mogą nawet brutalnie oderwać od siebie Twoją głowę. Nie oznacza to oczywiście, że mają Ciebie dosyć, tylko że chcą chwilkę odsapnąć. Większość kobiet jest przecież z natury zdolna do przeżywania uniesień wielokrotnych, jednak w pewnych czasowych odstępach. Jedynie niewielki odsetek niewiast jest w stanie przeżywać niekończące się serie orgazmów, jeden z drugim. Wiem, że niełatwo jest stwierdzić, czy kochanka Twoja ma już dosyć, czy nie. Po prostu spytaj ją.

JEZUSKU SŁODKI ALE BOSKO TYLKO WCIĄŻ NIE MOGĘ DOJŚĆ

Zdarza się to czasem nam wszystkim – rozkojarzenie, zawstydzenie, niepokój – po prostu niemożność rozwinięcia skrzydeł. I cóż wtedy począć? Pytanie pierwsze:

czy ona sama potrafi się łatwo samodzielnie doprowadzić do orgazmu. Jeżeli odpowiedź brzmi „nie”: to powinna trochę nad tym przysiąść. Są dwie książki poświęcone temu tematowi: For Yourself: The Fulfillment of Female Sexuality Lonnie Barbach, oraz Sex for One: The Joy of Selfloving Betty Dodson. Niech przeczyta, przestudiuje i przećwiczy!
A jeżeli Twoja partnerka jest orgazmiczna, to zapytaj jej wprost: "To co mam zmienić?" Wiele kobiet woli nie krytykować swoich kochanków, ale jeżeli zada im się konkretne pytanie, to zaskoczą niejednego jasną i prostą odpowiedzią.
Problem może być czysto mechaniczny: trochę bardziej w prawo, nie tak mocno, trochę mocniej i szybciej. Och... teraz dobrze!
No, ale co kiedy wszystko przebiega jak z płatka, a ona wciąż nie może dojść. Są możliwe dwie przyczyny takiego stanu rzeczy: samoświadomość i/lub niska samoocena. Kobietom nie mogących znieść własnego widoku najlepiej stworzyć takie warunki, które odwróciłyby ich uwagę od samych siebie. Wymontuj lustro z sufitu. Przygaś światło, albo wyłącz je zupełnie. Zapuść jakąś muzę. Nalej jej odrobinę wina. (Odrobinę! Spijając ją wcale jej nie pomożesz!) Ułóż ją wygodnie na łóżku, podeprzyj poduchami. W takiej sytuacji lepiej nie sadzać jej sobie na twarzy, ani uciekać się do jakiś wymyślniejszych pozycji. Poświęć jej dużo czasu i bądź cierpliwy. Zapomnij o wszystkim, co pisałam o zadawaniu pytań w trakcie – zamknij po prostu oczy i zabierz się do niej. To może być trudne i wyczerpujące zadanie, ale za każdym następnym razem będzie Wam łatwiej. Jeżeli to nie pomoże, to spróbujcie wspólnej masturbacji. Stopniowo do Jej własnych pieszczot dodawaj swoje, najlepiej na chwilę przed orgazmem. Po jakimś czasie całkowicie przejmiesz pałeczkę.

Powyższe metody mogą sprawdzić się w przypadku kobiet czujących odrazę przed własnymi genitaliami. Muszę coś tutaj jeszcze dodać. Jestem wstrząśnięty faktem, jak wiele kobiet żywi wobec własnych cipek ambiwalentne uczucia. Nie kochają tej części siebie i nie wierzą, że Ty mógłbyś ją kochać. Owszem, pielęgnują ją, ale sprowadza się to do codziennego starannego prysznica. Nie oznacza to oczywiście gorączkowych zabiegów mających na celu pozbycie się tego ohydnego zapachu i smaku. Naturalny aromat i wydzieliny ciała zdrowej kobiety są piękne i zmysłowe. Chyba się ze mną zgodzicie (Jeżeli nie, to MUSISZ wyrobić sobie czym prędzej taki pogląd). Kiedy Twa dama nauczy się kochać swoją szparkę, nie będzie miała żadnych problemów z akceptacją Twojej ku niej miłości.
Jak zrobić minetkę?

WSTĘP

Lizanie kobiecych genitalii to jedna z największych przyjemności, jakie sprawić można kobiecie. Czuje się wtedy kochana, ubóstwiana, atrakcyjna i przede wszystkim szczytuje przy tym niczym opętana. Wiele dam przedkłada owe pieszczoty nad „normalny” stosunek, a dla wielu jest to najkrótsza droga do orgazmu w towarzystwie mężczyzny. Twój penis może być najmniejszym stworzonkiem w całej Galaktyce, ale jeżeli potrafisz uczynić dobry użytek ze swoich ust i języka, to każda niewiasta będzie mieć Cię za wspaniałego kochanka. Tak, cunnilingus stanowi niezwykle istotny element miłosnego kunsztu. Ponadto dla wielu kobiet stanowi to dzisiaj standard – więc warto byłoby, abyś miał o tym chociaż najbledsze pojęcie.

Uwaga wstępna: wydaje się, że większość facetów cechuje mieszanina uwielbienia i odrazy w traktowaniu kobiecych genitaliów. Ci, których penisy nie mogą aż doczekać się, kiedy zagłębią się w szparkę, z niejaką niechęcią zniżają tam głowę. Na każdego amatora niewieścich soków, przypada jeden krzywiący się na samą o tym myśl. Kobiety doskonale zdają sobie z tego sprawę i tym samym blokują się psychicznie, niezdolne do odprężenia i czerpania czystej przyjemności z lizania ich intymnych części. A kobiet nie podnieca nic innego bardziej, niż świadomość, że są dla swojego kochanka przepyszne. Nie udawaj więc zawstydzonego; powiedz jej to. Kiedy mężczyzna wyciąga palce z kobiety i wciąga do nozdrzy ich zapach, oblizuje je i ssie, wzdychając niebiańsko, to wtedy ona nie ma już wątpliwości, że to jeden ze szczęśliwszych dni w jej życiu.

A cóż począć, kiedy okaże się, że Twoja słodka świnka wcale nie pachnie ani nie smakuje tak słodko? Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby rozdzierać nad tym szaty (ani tym bardziej marudzić głośno). Weźcie wspólny prysznic, albo najlepiej kąpiel. Urządźcie sobie coś na kształt pełnocielesnego stosunku.
Namydl delikatnie jej podbrzusze, umyj ją pomiędzy płatkami jej sromu. Rozchyl je i z czułością obmyj jej łechtaczkę. Tylko nie przestawaj – to takie miłe!

Przesuń śliską od mydlin ręką wzdłuż rowka między jej pośladkami, a palcem pomasuj trochę okolice odbytu. Wsuń palec do środka – jeżeli chcesz pobawić się także jej tyłeczkiem, to go również odpowiednio przygotuj. Tylko nie wciskaj namydlonych paluchów do pochwy! Opłucz je ładnie i powolutku wsuń jeden lub dwa, wykonując okrężne ruchy. Rób to tak, jakbyś mył wąski kieliszek – kształt jest podobny. I co, fajnie było? Teraz możesz spokojnie wciskać język, gdzie Ci się tylko żywnie podoba...

I co teraz? Jesteście już w przytulnym mieszkanku, całujecie się namiętnie, a Wasze języki bawią się ze sobą niczym dwie psotne wydry. Twoje usta dobierają się do twardniejących brodawek, Twoja kochanka zaczyna głębiej oddychać, łonem pocierając o Twój brzuch... PRZESTAŃ! Wiem, robiło się już całkiem interesująco. Ale czy to naprawdę ona ocierała się i podskakiwała na Tobie, czy to Ty sam? Ja wolę być mocno rozochocona zanim mój facet zagłębi swój język w moje zakamarki. Obserwuj jej reakcje uważnie, całuj, liż i pieść ją z góry na dół, po brzuszku i udach, aż sama zacznie rzucać biodrami do przodu, serwując Tobie swoje łono. Jeżeli więc rzeczywiście sapie, dyszy i ociera się o Ciebie, to naprzód! Nie lubię, kiedy mężczyzna bez końca obcałowuje moje uda, podczas gdy łechtaczka moja aż drży niespokojnie.

POZYCJE

Jeżeli partnerka Twoja nieco obawia się tego, co zamierzasz z nią robić, to najlepiej rozpocząć w pozycji na wznak, może nawet półleżącej. Połóż się między jej nogami, zakładając je sobie na epolety. Możecie również spróbować pozycji na brzegu łóżka. Może również dosiąść Twej twarzy, ale przygotuj się wtedy na mnóstwo soku. Istnieje nieskończona ilość odmian pozycji nadających się do cunniligus, niektóre z nich bardziej akrobatyczne niż erotyczne, eksperymentujcie więc. No i jest jeszcze 69...

Soixante-neuf to jedna z moich ulubionych pozycji. Zaletą jej jest to, że obydwoje równocześnie doświadczać będziecie rozkoszy seksu oralnego. Usta odwrócone w stosunku do pochwy pasują do niej idealnie, a Twoje dłonie mają o wiele większe pole manewru. Wadą natomiast jest to, że to niezbyt wygodna pozycja do fellatio. Poza tym, 69 nie pozwala się w pełni skoncentrować na dawaniu przyjemności drugiej osobie. Nawet najbardziej doświadczonych „sześciesięciodziewiątkowiczom” zdarza się wyprzedzić partnera w drodze na szczyt. „Ooo, jak dobrze, rób tak jeszcze... aaaaaach!!!” – rozumiecie, o czym mówię? Wymagana jest do tego niezwykle silna wola.

Odmiany „sześćdziesiąt dziewięć” to mężczyzna-na-górze, kobieta-na-górze i oboje-na-boku. Te dwie ostatnie są najłatwiejsze, chociaż wygodniej dla obu jest spoczywać na boku. Niektóre kobiety wręcz przepadają za byciem lizanymi w pozycji na czworaka, więc jeżeli Twoja dama szaleje będąc na górze, to zapamiętaj to i wymyśl jeszcze jakieś inne sposoby zaspokajania jej językiem w tej pozycji. Ja wolę, kiedy to on jest na górze, lecz dla wielu pan to dość „dusząca” pozycja. Lecz takie ułożenie najlepiej nadaje się do głębokiego gardła. Tylko nie zapomnij o swoich obowiązkach!

No więc teraz stanąłeś twarzą w twarz przed tajemnym otworem, którym przyszedłeś na świat, i do którego zawsze pragniesz wracać... No to teraz trochę anatomii...

ŁECHTACZKA

Zanim przejdziemy dalej, parę słów poświęćmy łechtaczce, po łacinie clitoris.
Większość z Was pewnie wie, co to jest, ale tych co nie wiedzą informuję, że jest TO kobiecy organ seksualny – koniec definicji. Stosunek pochwowy, odbytniczy i jakikolwiek inny może być niezwykle zmysłowy, ale nie pobudzając, choćby pośrednio, łechtaczki pomijasz jej orgazmiczny spust, i pewnie między innymi dlatego zasiadłeś do lektury, prawda? Clitoris znajduje się tutaj, tuż nad zwieńczeniem obu warg mniejszych, to właśnie ten mały różowy guziczek. To właśnie tutaj, panowie, zaznaczcie najlepiej pisakiem. Prawie w każdym przypadku lizanie i ssanie warg sromowych czy ujścia pochwy będzie dość miłe, ale pamiętaj, że to tylko erotyczne łaskotki, a nie prawdziwe pobudzanie. Sama już nie zliczę moich kochanków, którzy byli święcie przekonani, że wpychając mi głęboko język w pochwę doprowadzą mnie do niechybnego orgazmu. Mylili się bardzo. Oczywiście przy odrobinie ręcznej stymulacji... Ale o tym później.

Kobiety różnią się znacznie pod względem upodobań do bezpośredniego pobudzania łechtaczki. jedne zapieją z zachwytu, jeśli mocno zassiesz ich odkryte guziczki, inne zawyją z bólu. Być może spotkasz dziewczynę, która w ogóle nie znosi bezpośredniego drażnienia łechtaczki, lecz i tak będziesz musiał pobudzać ją pośrednio, na przykład przez wargi sromowe.

CENNA UWAGA: Często to, co z początku wydaje się niemiłe, po krótkiej rozgrzewce może być całkiem przyjemne. W rzeczywistości kobiety muszą zostać trochę rozmiękczone przed przystąpieniem do bezpośredniego natarcia na bastion ich rozkoszy (to się nazywa ogniowe przygotowanie ataku – przyp. Sz.K.), lecz kiedy już to nastąpi to skoncentruj w tym miejscu cały swój wysiłek bojowy.

Nie należy się przy tym spieszyć, a zadawać pytania, zostawić (jeżeli jej to nie krępuje) włączone światło i badać, badać, badać. Ciało często mówi samo za siebie, co jest dla niego najlepsze, ale zapewniam, że Twoja ukochana doceni Twoje bezpośrednie pytania. Jeśli się wstydzi odpowiadać, to niech pokieruje Cię swoimi rękoma. A jeżeli zacznie ujeżdżać dziko Twą twarz i wzdychać charcząco, urywanie, to na miłość Boską, nie zmieniaj wtedy swoich zabiegów. Rób dokładnie to samo, co robiłeś.

OZÓR

Powtarzam jeszcze raz: nie ma takiej pieszczoty językiem, która byłaby niemiła, więc nic się nie bój! Wiem, że możesz mieć wątpliwości, ale zapewniam Cię, że wynosisz ją pod niebiosa. Każde lizanie i ssanie okolic pochwy, łechtaczki i odbytu jest wspaniałą sprawą, i prędzej pouczyłabym każdego kucharza, przyp. Sz.K.) aby ściśle przestrzegał receptury, niż kazała facetowi robić to za każdym razem tak samo. Ale przygotowałam coś dla uzależnionych od instrukcji i szkoleń:

- Przeciągaj językiem wzdłuż jej sromu, od ujścia pochwy po samą łechtaczkę. Niech język Twój będzie miękki, a żuchwa opadnięta. To dobre na początek.

- Przesuń językiem pomiędzy wargą wewnętrzną a zewnętrzną, jednocześnie przytrzymując je ustami. O to właśnie chodziło – teraz druga strona.

- Wyliż jej genitalia językiem – w te i we wte, i dookoła. To bardzo miłe uczucie. Nie cudowne, niesamowite, czy wstrząsające – po prostu miłe.

- Rozchyl jej płatki rękoma. A teraz usztywnionym językiem omiataj ją tu i tam. Zajrzyj wszędzie, ale zawsze powracaj do łechtaczki. Jedne niewiasty rozpłyną się z rozkoszy, inne nie będą mogły tego znieść. Niektóre wolą zawsze miękki język, więc zwróć uwagę na to, czy jej okrzyki to oznaki ekstazy, czy bólu.

Poniższych technik nie należy próbować z niedokładnie rozgrzaną partnerką (tj. taką która jeszcze nie odeszła od zmysłów). Wywołują one niezwykle intensywne doznania, które mogą okazać się zbyt trudne do zniesienia, nawet dla prawie szczytujących pań.

- Obnaż jej łechtaczkę i zassij ją szybko na chwilę do ust, po czym puść, tak jakbyś oblizywał palec z niewypieczonego ciasta. Uczucie jest niesamowite, szczególnie jeżeli zamierzasz potorturować swą wybrankę trochę.

- Umieść jej wzwiedzioną łechtaczkę w ustach i delikatnie (przynajmniej z początku) ssij ją, jednocześnie pobudzając językiem. Można to robić lekko, albo bardzo agresywnie i w połączeniu z penetracją palcami bardzo szybko wywoła niezwykle gwałtowny orgazm.

- Kolejna technika polega na zwinięciu języka w trąbkę. Jeżeli jeszcze tego nie opanowałeś, to nie męcz się – trzeba się z tym urodzić. Dla tych, co potrafią zwinąć ozór w rulonik – najlepiej działa to w pozycji 69, albo w innej odwróconej. Zwiń język w trąbkę dookoła łechtaczki. Pocieraj nim w górę i w dół, tak jakby ten mały penis miał pieścić jej językowy srom. To również przynosi wspaniałe rezultaty.

PALCE ROZSZERZALCE

Place bywają niezwykle pomocne przy cunnilingus. Wiele kobiet masturbując się przyciska palec lub palce do łechtaczki, czasem przez płatki, i gwałtownie pocierają nią dookoła lub z góry na dół. Ty też tak możesz, więc najlepiej spytaj Jej, jak masz to wykonać, albo najlepiej niech Ci sama pokaże. Nie będziesz mógł się nazwać dobrym kochankiem, jeżeli nie będziesz potrafił doprowadzić swojej kobiety do orgazmu rękoma. Biorąc ją od tyłu, czy rżnąc w pupę, czy w jakiejkolwiek innej pozycji wykluczającej jednoczesne ocieranie się Jej łonem o Twoje łono, zawsze powinieneś objąć ją i dosięgnąć dłonią jej łechtaczki. Wiem, że to dość kłopotliwe, ale postaraj się. Należy się tutaj drobna uwaga: niech Twoje palce będą dobrze nawilżone. Nie ma nic gorszego (i boleśniejszego zarazem) od suchych palców mocno pocierających łechtaczkę.

To oczywiście nie wszystko, na co stać Twoje palce. Bardzo podniecającą technikę stanowi rozchylenie warg jedną ręką i wyprostowanym palcem wskazującym drugiej ręki szybkie pocieranie wyeksponowanej tak łechtaczki. Samą tą techniką doprowadzić można dziewczynę na szczyt. A dodając do tego jeszcze język wysyła się ją prosto do nieba.

Umieszczanie palca lub palców w pochwie także jest przecudne. Można wykonywać nimi ruchy posuwisto-zwrotne (najlepiej dwoma lub trzeba głęboko wepchniętymi palcami), albo po prostu gmerać nimi w środku. Niezwykle intensywnych doznań dostarcza umieszczenie dwóch palców w pochwie w taki sposób, aby opuszki dotykały przedniej ściany kanały pochwy, miej więcej na środku, i szybkie pocieranie tego miejsca. W połączeniu ze ssaniem łechtaczki stanowi technika owa prawie niezawodny sposób na kobietę.
Doskonałym sposobem na rozpoczęcie ręcznego pobudzania jest wsunięcie palca lub dwóch do pochwy i objęcie dłonią wzgórka łonowego. Wsuwając i wysuwając palce wnętrzem dłoni masujesz całe jej łono. Palce potrafią również zdziałać cuda w ciasnych dupkach, ale to już inna historia...

STYMULACJA ANALNA

Wiadomości tu zawartych nie trzeba czytać. Jeżeli seks analny Cię nie kręci, nie podejmuj się go. Jeżeli będziesz to robić bez przekonania, to dziewczyna to wyczuje i gotowa jeszcze sobie pomyśleć, że nie podnieca Cię. Wcale nie będziesz kiepskim kochankiem, jeżeli nie będziesz współżyć analnie.
Czystość jest bardzo ważna. (pamiętasz jeszcze prysznic?) Zbierz palcem trochę jej miłosnych soków z cipki natrzyj nimi okolice odbytu. (Jeżeli partnerka Twoja nie jest dostatecznie mokra, to posłuż się śliną). Jeżeli tylko to was bierze, to nie ma sprawy – możecie na tym poprzestać. Lecz wydaje mi się, że większość kobiet lubi poczuć w tyłku palec podczas seksu oralnego, albo zwykłego pieprzenia. Musisz być niezwykle ostrożny, czasem nawet będziesz musiał unieruchomić swój paluch. Spróbuj nim trochę poruszać: w przód, w tył, dookoła. Kiedy zacznie jęczeć, to wiesz, że jesteś na właściwej drodze.

To miłe doznanie poczuć rytmiczne skurcze zwieracza dookoła palca w trakcie orgazmu, zarówno dla Ciebie jak i dla Niej. Zastanawiasz się pewnie, jak by to odczuwało się penisem – cóż, musisz kiedyś sprawdzić. Stosunek analny to raczej nie temat tego wątku, powiem tylko, że jeżeli kobiecie nie spodoba się palec, to na pewno nie polubi penisa w tym miejscu.

A lizanie odbytu – czemu nie? Tylko nie myśl sobie, że MUSISZ to zrobić, aby zadowolić swą kochankę. Ale jeżeli sam pomysł Cię bierze, to w porządku. Wcale nie trzeba wciskać głęboko języka w odbyt, aby podrażnić miłośnie to miejsce.

Wódź językiem dookoła, z góry na dół, sam wiesz, o co chodzi...

Uwaga natury higienicznej: kiedy wyjmiesz już palec (albo penis) z jej cudnego tyłka, to nawet nie myśl o włożeniu go w jakikolwiek inny otworek. Nie ryzykuj niepotrzebnie kłopotliwych zakażeń.

MIESIĄCZKA

Nie spotkałam zbyt wielu kolegów, ale paru to lubi. Większość kobiet najbardziej rozochocona jest na kilka dni, a czasem nawet w trakcie menstruacji. Powinieneś więc wiedzieć, jak zadowolić krwawiącą białogłowę, albo penisem, albo rękoma. Jeżeli krew Ci nie przeszkadza, to naprzód. Zupełnie niczym to nie grozi. Możesz poprosić ją, aby założyła tampon. (Dobrze przecież wiesz, że nie musisz zbliżać się w ogóle do pochwy, aby doprowadzić kobietę na szczyt).

Typy orgazmów dla dwojga

Orgazm, szczytowanie, finał...upragniony moment przeżywania najsilniejszego podniecenia seksualnego i towarzyszącego tak samo silnego uczucia rozkoszy może być odczuwany bardzo różnie

Oprócz orgazmów typowych tylko dla kobiet są jeszcze te... które może przeżyć mężczyzna i kobieta. Orgazm u kobiet jest zjawiskiem wyuczonym i najczęściej rozwija się w przeciągu do dwu lat od rozpoczęcia współżycia seksualnego, choć niemal 18% nigdy go prze przeżyła. U mężczyzn zjawisko to nie zachodzi bo jest to niemal fizjologiczny odruch, który w ponad 90% przypadków polega na pobudzaniu członka. Choć istnieje cała gama orgazmów typowych wyłącznie dla kobiet, lub szczególnie z kobietami kojarzonych (np. pochwowy, udawany, wielokrotny) oprócz tego jest pewna grupa, które mogą przeżywać oboje. Oto one:

Orgazm analny, jako że okolice odbytu są niezwykle wrażliwe, silnie unerwione i znajdują się tam zakończenia takich narządów jak prostata (u mężczyzn) czy końcówki pochwy (u kobiet) stymulacja tych okolic jeśli partnerzy akceptują takie formy pobudzania może doprowadzać do orgazmu.

Orgazm bolesny, forma chorobowa orgazmu połączonego z odczuwaniem bólu ograniczonego do miejsc genitalnych lub miednicy. Występuje u kobiet, jako skutek np. zmian pozapalnych, pooperacyjnych lub poporodowych bądź po przerwaniu ciąży, założeniu wkładki wewnątrzmacicznej, lub w okresie przekwitania, u mężczyzn wynika z zaburzeń prostaty, zmian w cewce. W wyjątkowych przypadkach może mieć tło psychogenne.

Orgazm farmakologiczny, polega na pojawianiu się orgazmu nie w wyniku stymulacji przez partnera (pieszczoty, stosunek) ale na skutek działania rozmaitych środków pobudzających, takich jak narkotyki czy alkohol bez towarzyszącej im stymulacji seksualnej.

Orgazm równoczesny, osiągany jednocześnie przez oboje partnerów w tym samym czasie np. przez pobudzanie przez pozycję 69. W latach 50/60, dążenie do niego było tak popularne, że niektóre pary nie mogąc osiągnąć orgazmu równoczesnego, rezygnowało ze zbliżeń w przekonaniu, że tylko taka forma satysfakcji jest prawidłowa. Dążenie do takiego szczytowania jest o tyle niebezpieczne, że wielu partnerzy choć odczuwają go niezwykle intensywnie, nie zwracają jednocześnie uwagi na to, co dzieje się z partnerem.

Orgazm warg, dość rzadko osiągniecie orgazmu jest możliwe podczas oralnych kontaktów ograniczonych do twarzy (pocałnków) szczególnie warg. U mężczyzn należałoby traktować go jako formę wytrysku zbyt wczesnego.

Orgazm wyobrażeniowy, bezstosunkowy – wywołany nie w wyniku stymulacji fizycznej ale na podstawie wizualizacji, wyobrażeń i fantazji. Choć doznania, do jakich dochodzi podczas takiego orgazmu są identyczne jak przy orgazmie wywołanym stymulacją ciała tylko pewna grupa ludzi jest do niego zdolna.

Orgazm nocny, również orgazm bezstosunkowy bowiem dochodzi do niego w trakcie snu. Jest zjawiskiem normalnym, obojętnie czy występuje u niezaspokojonych seksualnie czy o osobników o wysokim poziomie libido. U mężczyzn jego odpowiednikiem jest polucja (zmaza nocna).

Orgazm bez stosunku, jak wskazuje nazwa typów orgazmu wywołany bez stosunku seksualnego a więc możliwy do osiągnięcia przez niezliczone formy seksu a więc przez głaskanie, pieszczenie się itp.

U mężczyzn orgazm nie zawsze objawia się wytryskiem bowiem panowie czasem przeżywają nieco słabsze, tzw. suche szczytowanie, podczas którego nie dochodzi do wytrysku nasienia. Wyrafinowane sztuki erotyczne Wschodu uczą właśnie takiej rozkoszy. Uważa się tam bowiem, że wraz z nasieniem wypływają z mężczyzny istotne dla niego siły życiowe. Za to u kobiet w czasie bardzo silnych orgazmów (np. przy pobudzenia punktu G może dość do tak silnej reakcji, że porównana jest ona do ejakulacji (wytrysku) ale ejakulatem nie jest lubrikatio, ale wydzielina sygnalizującej podniecenie o zupełnie innym skaldzie chemicznym.

Orgazm to wspaniałe uczucie, pamiętajmy jednak o tym aby... zapomnieć o nim. Największą bowiem przeszkodą w osiągnięciu orgazmu jest dążenie do niego.

50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu CD
26. Pytają czy było jej dobrze
To nie jest oznaka prawdziwego kochanka, jeżeli jednak naprawdę chcesz się dowiedzieć, spróbuj zapytać "Wolałaś gdy robiłem X czy Y?"

27. Obrażają się, gdy odmawia mu oralnej przyjemności
Podczas gdy sprawianie oralnej przyjemności swojej ukochanej jest bardzo miłe dla mężczyzn, to jednak one nie widzą tego tak pozytywnie. Jeżeli jednak naprawdę chciałbyś tego, a ona nie zabardzo jest przekonana co do smaku i zapachu Twojej spermy, spróbuj pójść z nią pod prysznic lub do wanny przed seksem. Jeżeli Ci odmówi, a nie możesz być zaspokojony tym, że Ty robisz jej dobrze, to czytanie tej porady nie pomoże Ci za dużo.

28. Nie zdołają dać jej przyjemności, bo dochodzą za szybko
Zapamiętaj motto: "Kobiety dochodzą pierwsze!". Jako mężczyzna, prawdopodobnie stracisz ochotę na seks zaraz po wytrysku - co najmniej na chwilę. W tym przypadku upewnij się, że ona dojdzie, poprzez seks oralny lub masturbacje przed Twoim wejściem w nią. Dzięki temu ona będzie miała przyjemność i Ty również (masz dodatkowo ten plus, że nie musisz się martwić przedwczesnym wytryskiem). Teraz tylko wejdź w nią, pchaj - wchodząc, wychodząc i zapomnij o tym, że możesz być złym kochankiem, bo chyba tego nie chcesz, prawda?

29. Próbują zbliżać jej głowę do swojego penisa
Zdecydujmy: albo ona jest skłonna uprawiać seks oralny, albo nie. Próbując przekonać ją, zbliżając penisa do jej warg i głowy jest totalnie głupie. Lepiej po prostu zapytać: "Jest coś, co mogłabyś zrobić by dać mi znacznie więcej przyjemności..."

30. Próbują trzymać i kierować jej głową gdy ona robi mu dobrze poprzez seks oralny
Tak, znów wiemy, że Ci to sprawia przyjemność, ale licz się z tym, że kobiety nie lubią, gdy kieruje się jej głową i naciska by wziąć do ust całego penisa, tak głęboko jak się da. Tak więc trzymaj ręce z dala od jej głowy, dopuszczalne jest delikatne głaskanie jej włosów.

31. Przytrzymują jej głowę gdy ma w ustach penisa
Podobne do numeru 30, ale tym razem trzymanie jej głowy i ruszanie do góry i w dół Twojego penisa jest rzeczą niedopuszczalną. Jeżeli sądzisz, że to jest dopuszczalne, znaczy że naoglądałeś się zbyt wielu brzydkich filmów.

32. Wkładają do ust bez pytania czy mogą
Smak nasienia jest przyswajalnym smakiem; Niestety jest to coś, czego kobiety nigdy nie przyswoją. Jeżeli tego nie lubi, powiedz jej, że wyjmiesz przed wytryskiem w ostatnim momencie i dokończy ręką. Dostaniesz więcej przyjemności i ona nie będzie musiała połykać albo wypluwać Twojego nasienia. A propos, przypadkowe zapomnienie o tym, że dochodzisz jest niedozwolone.

33. Myślą, że sceny z filmów porno można przenieść do świata realnego
Prawdziwe życie takie nie jest jak w filmach, ok?

34. Przełączają na hardcore porno bez zapytania czy ona tego chce
Nawet jeżeli sądzisz, że to jest pobudzające, ona prawdopodobnie nie poprze tego co mówisz, z prostego powodu - większość porno jest obrażające dla kobiety. Najpierw jej zapytaj i jeżeli chcesz podzielić erotycznym dreszczem oglądania kochających się ludzi, najlepiej wybierz jakiś romantyczny film pornograficzny, w który będzie oddziaływał zarówno na jej emocjach jak i na Waszym seksie.

35. Usprawiedliwiają lub przepraszają za wielkość swojego penisa
Na wypadek, gdybyś kiedykolwiek skłonił się przepraszać za wielkość swojego przyrodzenia, że nie jest taki jak na filmach, pamiętaj 98% kobiet woli wrażliwego kochanka niż takiego, który ma dużego penisa. Jeżeli Twoja partnerka jest jedną z tych 2%, musisz poszukać innej.

36. Odpowiadają szczerze, gdy ona pyta jak było z ostatnią partnerką
Panowie, jeżeli kobieta pyta, czy jej tyłek jest duży, odpowiadacie zgodnie z prawdą? No właśnie... Wystarczy powiedzieć, że aktualna kochanka jest najwspanialszą, najseksowniejszą i najbardziej pociągająca kobietą na świecie. Nawet jeżeli temu nie wierzy, to jest to co chciała usłyszeć.

37. Pytają, czy niemieli by nic przeciwko 3 kobiecie w łóżku
Trójkąciki mogą być pociągające, ale kobiety zwykle są zazdrosne i niemiłe dla konkurencji. Upewnij się, ale porządnie się upewnij, że wiesz co robisz próbując tego.

38. Każą wykonywać jej całą robotę
Zmiana pozycji jest bardzo pozytywną stroną, ale pytając jej za każdym razem na jaką pozycję zmienicie gdy uprawiacie seks jest czymś głupim. Zmieniajcie pozycje, bawcie się i dzielcie się pracą. Nie poprzestawaj na jednej ulubionej pozycji i staraj się również sam wymyślać nowe.

39. Próbują wsunąć penisa analnie przez "przypadek"
Seks analny jest czymś, czego wiele par próbowało. Jest to coś co powinno się spróbować, ale oboje musicie tego chcieć. Ona nie będzie zadowolona, jeżeli przez przypadek trafisz w jej odbyt. Nie uwierzy, jeżeli powiesz, że tego nie chciałeś i trafiłeś przez przypadek.

40. Fotografują lub nagrywają łóżkowe wariacje
Niefortunnie, wiele par porzuca swoje dowody aktu seksualnego i mogą się one dostać do niepowołanych rąk. Da to wielkie możliwości osobie, która weszła w posiadanie Waszego filmu. Dobrym kompromisem jest podłączenie kamery do telewizora bez nagrywania. Jest to sposób w którym możesz mocno się podniecić podczas seksu i nie musisz się martwić tym, że wkrótce zobaczysz się w internecie.

41. Zawsze robią to samo, stara procedura podczas seksu
Tak jak wszystko inne (oprócz możliwości głębszego kochania), duże zmiany w waszym seksie mogą sprawić, że Wasze współżycie będzie bardziej świeże i namiętne. Będziesz zaskoczony jak ekscytujące jest wypróbowanie nowych pozycji. Każda pozycja różnie oddziałuje na penisa i pochwę, daje nową perspektywę w widzeniu Twojej partnerki, daje możliwość widzenia gdy wchodzisz w ciało swojej partnerki itp.

42. Nie romansują z nią
Kobiety kochają romanse. Jednakże romantyczna "pogoń" do kobiety jest trudnym i zawiłym zagadnieniem dla większości mężczyzn.

43. Klepią jej pośladki bez upewnienia się, czy ona chce lekkiej dominacji
Nie ważne jak ekscytujący może Ci się wydawać ten pomysł, nie klep za mocno jej pośladków bez słabszych prób i zobaczenia jej reakcji. Jeżeli to zrobisz, możesz zebrać klepnięcie w Twoją twarz, albo kopa w.. ehem Twój skarb ;)

44. Próbują seksu jak w filmach lub książkach
Nie kopiuj tego, co zobaczyłeś w filmie. Tam czegoś brakuje. Kobieta lubi Twoją inwencję twórczą.

45. Bawią się jej odbytem, gdy ona nie jest wystarczająco podniecona by to docenić
Kiedy masturbujesz jej pochwę i wkładasz palca do jej waginy możesz poczuć, że jej odpowiada mała analna gra. Jeżeli masz racje możesz użyć małego palca do delikatnego łaskotania jej odbytu tak jak palcem wskazującym jej punktu G. To może dodać jej wspaniałe podniecenie - szczególnie jeżeli dochodzi do orgazmu. Jeżeli jednak spróbujesz zrobić to podczas gdy ona nie jest naprawdę podniecona może stracić zupełnie ochotę na seks, więc upewnij się dokładni,e bo może to nie być złym pomysłem.

46. Ogłuszają ją poprzez krzyczenie do ucha gdy dochodzą
Łatwy do zrobienia błąd, szczególnie jeżeli lubisz seks w pozycji "top" leżąc blisko na swojej partnerce i chcesz by cały świat wiedział, że dochodzisz. Niestety ona nie da Ci dojść drugi raz, więc schowaj swoją twarz w poduszkę lub coś innego, jeżeli jesteś skłonny do niekontrolowanych odgłosów podczas orgazmu. Jednak nie popadajmy w skrajności, bo kobiety nie lubią również gdy mężczyzna zupełnie milczy.

47. Mówią sprośne rzeczy, bez upewnienia się czy to lubi
Generalnie małe, niewinne sprośne rozmowy między dorosłymi dodają smaczku. Gdy Twoja partnerka powie byś ją pieprzył w jej gorącą mokrą cipkę, zobaczysz co mam na myśli. Jeżeli tak się nie stało i chciałbyś tego, pobudź ją do sprośnych rozmów kiedy się kochacie i zobacz wyraz jej twarzy. Może być zaskoczona. Pamiętaj, że legenda głosi iż spokojni często są najbardziej zadowalający w łóżku.

48. Leżą na kobiecie bez wspierania się na swoich ramionach
Zawsze pamiętaj: gentleman zawsze opiera się na rękach, łokciach, kolanach lub czymś innym podczas stosunku.

49. Mają wytrysk w niej, bez zapytania o pozwolenie
Wytryśnięcie między jej piersi, w jej pochwie lub jej odbycie jest niewiarygodnie ekscytujące, ale miło byłoby gdybyś pierw ją zapytał. Może bardziej chce zobaczyć Twoją męskość podczas wytrysku niż sprzątać lub myć się po tym.

50. Nie kontrolują swojego wytrysku
Tak jak powiedzieliśmy wcześniej, dobry kochanek musi się wysilić, by być pewnym, że jego partnerka jest zaspokojona nim on skończy.

51. Nie spędzają z kobietą odrobiny czasu w ramionach po seksie
Mężczyzna, który wstaje po skończonej robocie i dalej wykonuje codzienną procedurę, jest prawdopodobnie najmniej cenionym seksualnym obiektem przez kobiety. One potrzebują bliskości partnera. Potrzebują znacznie więcej czasu by ochłonąć niż mężczyźni. Musi poczuć, że jest kochana i jest kimś wyjątkowym, musi poczuć się adorowana przez mężczyznę, któremu dała właśnie coś dla niej najcenniejszego. Na samym końcu możesz spędzić z nią pół godziny, możecie się wspólnie zrelaksować po kochaniu, nawet jeżeli nie zamierzasz spędzić z nią całej nocy.

52. Nie myją się po seksie
Seks pochłania wiele ilości płynów i sił, zatrzymaj jednak trochę na później by móc się wytrzeć lub umyć. Jeżeli chcesz być prawdziwym gentlemanem, zaoferuj swojej partnerce ciepły ręcznik, by mogła się wytrzeć, szczególnie jeżeli nie używasz prezerwatyw.

O autorze słów kilka...
Rod Phillips jest konsultantem w sprawach seksu i relacji - http://www.sex-and-relationships.com/index.html
Wyślij swoje porady na adres: tips@sex-and-relationships.com (tylko w języku angielskim)
Więcej informacji o kontrolowaniu wytrysku, zobacz "Koniec z niekontrolowanym wytryskiem!" - http://www.end-premature-ejaculation-now.com/index.html. (strona po angielsku).

Tłumaczenie: Radek_1
Mimo iż w tytule jest 50 porad, a w treści zawarte są 52 porady wynika to z faktu, że w oryginalnym tekście jest błąd i dwa razy podawane są porady o tym samym numerze. Przetłumaczyłem to z uwagi iż na angielskiej eiobie jest to najpopularniejszy artykuł, poza tym, może polskim mężczyznom przydadzą się takie wskazówki? :)
Za wszelkie błędy w tłumaczeniu, błędy ortograficzne, literówki itp. z góry przepraszam - jestem tylko człowiekiem i dopiero uczę się tłumaczenia tekstów. Liczę na Waszą wyrozumiałość drodzy czytelnicy :) Mała reklama: http://emergency.gry-online.pl
50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu